УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИМіністерство освіти і науки України

Як стати студентом

Вас цікавить можливість отримання вищої освіти в Україні? Ви мрієте стати кваліфікованим фахівцем у медицині/інженерії/юриспруденції/комп’ютерних науках або, можливо, відмінним музикантом? В Україні для Вас відкритті можливості отримання освіти за будь-якими спеціальностями.

Вступити на навчання до українського університету у співпраці з Українським державним центром міжнародної освіти – це лише декілька кроків, які Вам потрібно пройти, щоб стати студентом:

Крок 1.

Заповніть, будь ласка, анкету – ми будемо знати про Ваше бажання навчатися в Україні.

Крок 2.

Разом із спеціалістами нашого Центру Ви обираєте, які українські університети можуть запропонувати Вам найкращі можливості для навчання за обраною Вами спеціальністю.

Крок 3.

Центр забезпечує координацію Вашого бажання отримати освіту з обраним Вами університетом.

Крок 4.

Якщо згода університету отримана, Центр організує отримання Вами офіційного запрошення на навчання в Україні, яке необхідне для відкриття студентської візи.

Крок 5.

Після отримання оригіналу запрошення на навчання Ви готуєте документи для відкриття довгострокової візи (для візових країн) у Посольстві України у Вашій країні (вимоги щодо оформлення документів і процедуру звернення за отриманням візи, будь ласка, дивіться на сайті Посольства).

Крок 6.

Після отримання візи повідомте Центр про заплановану вами дату прибуття в Україну – ми маємо забезпечити Вашу зустріч в Україні і прибуття до Вашого університету.

Крок 7.

Вітаємо Вас в Україні і бажаємо успішного навчання!

І головне: спеціалісти нашого Центру будуть супроводжувати Вас на кожному етапі вступу до ВНЗ України, надаватимуть вичерпні консультації та відповіді на всі Ваші запитання і підтримуватимуть з Вами зв’язок під час навчання в Україні.

Вкажіть, будь ласка, необхідну інформацію

Вкажіть Ваші побажання щодо навчання

Залиште, якщо бажаєте, інші контактні дані зручного для Вас виду зв'язку.

Ваші дані відправлені
Добре